Odesílání...
Vyžádejte si hovor

KERAMICKÝ TOPNÝ PANEL TCM RA 500 BÉŽOVÝ

5,363 Kč
rating
  • Cena bez DPH:4,432 Kč

Keramický topný panel s integrovaným digitálním termostatem s možností regulace jak teploty samotnéh..

Keramický topný panel s integrovaným digitálním termostatem s možností regulace jak teploty samotného panelu, tak teploty v místnosti.

Keramický topný panel Teploceramic je skvělé spojení funkčnosti a designu.
Díky jednoduché instalaci je topný panel ideálním řešením pro vytápění místností bez invazivních zásahů do konstrukce stavby.
Součástí balení je závěsné zařízení včetně hmoždinek, šroubů a schématu pro montáž. Při instalaci tedy není nutné nic složitě vyměřovat.
Kombinace infra (75%) a konvekčního (25%) vytápění zaručuje to, že se primárně neohřívá ani nevysušuje vzduch a nedochází k víření prachu. Naproti tomu však infračervené záření vysouší zdivo, v místnosti se tím pádem netvoří živná půda pro plísně. Je tedy vhodné pro alergiky, má pozitivní vliv na klouby.

U keramických topných panelů platí, že nástup tepla je zpravidla pomalejší, než u panelů metalových. Díky keramickému povrchu je však sálavost tepla po vypnutí panelu delší (efekt kachlových kamen). 

Délka kabelu 1,6 m
Záruka 5 let.
Minimální životnost 30 let.
IP 54 - částečná ochrana před prachem.  Ochrana proti stříkající vodě z každého směru

Model - ТСМ-RA 500

Výkon - 500 W

Vytápěná plocha - 10 m2

Vytápěcí objem - 25 m3

Velikost - 600x600x14 mm

Teplota - 90 ° C

Hmotnost - 13 kg

Napětí - 220 V

Aktuální frekvence - 50 Hz

Záruční doba - 5 let

Tlačítko zapnutí / vypnutí - ne

Plug - ano

Regulátor - ano

Manuál pro panely  Teploceramic TCM RA

  1. Po zapnutí panelu se během 10 sekund zobrazí současná teplota panelu. Po krátkém současném stisknutí obou tlačítek ↑↓ se zobrazí teplota vzduchu v místnosti.

2.4   Tečka za první číslicí signalizuje zobrazení teploty panelu

  1. Během zobrazení teploty panelu můžete pomocí tlačítek ↑↓ nastavit maximální teplotu panelu z 0°C na 95°C (tovární nastavení 80°C)
  2. Po 10 sekundách po zapnutí se přístroj přepne na aktuální režim zobrazení teploty vzduchu
  3. S pomocí tlačítek ↑↓ můžete regulovat teplotu vzduchu v místnosti na 5 až 35°C (výrobní nastavení 22°C), při tomto nastavení teploty vzduchu teplota na displeji bliká.
  4. Při současném krátkém stisknutí tlačítek ↑↓  se zobrazí teplota panelu s možností nastavení maximální teploty panelu. Po uplynutí 10 sekund se přístroj přepne do režimu zobrazení aktuální teploty vzduchu v místnosti
  5. Současné dlouhé stisknutí obou tlačítek ↑↓ vede k zapnutí / odemčení ovládacích tlačítek (ochrana dětí) - zatímco indikátor zobrazí: C1 - ochrana zapnutá, C0 - ochrana vypnutá. Pokud je ochrana zapnutá, po stisku jakéhokoliv tlačítka na indikátoru se na 5 sekund zobrazí tlačítko CH.
  6. Dlouhým stisknutím tlačítka ↓  se deaktivuje osvětlení displeje (noční režim), zatímco na displeji se zobrazí L0 - osvětlení je vypnuté. Osvětlení displeje funguje pouze v režimu nastavení, displej zhasne po 10 sekundách od posledního stisknutí tlačítka. Zapnutí displeje - stisknutím a podržením tlačítka dokud se na displeji nezobrazí L1 - osvětlení je zapnuté.
  7. Zobrazení tečky za druhou číslicí signalizuje stav ohřevu panelu:

                  24 .    - ZAPNUTO      24    - VYPNUTO

 

MONTÁŽ PANELU TEPLOCERAMIC

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Zanechte recenzi a získejte slevový kupón 10% na váš příští nákup !!!
Captcha

DOPORUČUJEME

Vážení zákazníci, vážíme si Vašich nákupu a rádi bychom Vás seznámili s tím, že nás naleznete také na stránkách MALL.CZ

Najdete nás i na MALL.CZ